Zebra Perde

Abartı, kalabalık tasarımlı perdelerden kaçının Renk seçimi perdede çok önemlidir. Sıkıcı renklerden uzak durun. Kullanım kolaylığı sağlayan estetik kaygıları ortadan kaldıran ve ihtiyacınıza gerçek anlamda çözüm sağlayan ürünleri tercih edin. Zebra stor perdeler double stor perdeler işte tam bu amaca yönelik perdelerdir. Zebra Perdeler sık dokunmuş kumaşlarla ve tül kumaşların şeritler halinde aralıklı olarak dizilmesinden meydana gelmiştir.Zebra stor perdeler, kumaşın stor perde gibi yukarı aşağı hareketiyle çalışan bir perde sistemidir.

Zebra perdeler çift kat kumaş kullanıldığından, perde yukarı aşağı hareket ederken sık dokunmuş kumaşların karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği şık bir biçimde elde eder. Zebra stor perdeler, tül ve sık dokuma kumaşın karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliğini engeller ve mekanın karanlık olmasını sağlar. Darbant ve geniş bant olmak üzere kendi içinde iki ayrı yapıya ayrılmıştır.

Darbantta 8cm lık dokunmus kumaş arası 4cm’lik file örgü tergal ile kombine edilmiş. Genişbant ta ise 14cmlik dokunmuş kumaş 8cmlik file örgü tergal ile kombine edilmiş. Mekanik bir perde sistemi olup kumaş cinsi desenli vede renkleri açısından oldukça geniş bir çeşide sahiptir.

Ürünlerimiz

(0530) 781 68 16 Bilgi İstiyorum